2 dienos preliminari tiesioginė santrauka | Ophthacare

2024 M. AUSTRALIJOS OLIMPINIS BANDYMAS

G’day draugai. Tikiuosi, kad vakar jums patiko puikūs pasirodymai ir nekantriai laukiate šiandienos įvykių, nes daugelis vakarykščių žvaigždžių sugrįžta norėdami daugiau. Kaylee McKeownElijah Winnington ir Samas Shortas visi grįžo į vandenį, nes tikisi gauti teisę į kitą renginį.

Rytą pradedame su trenksmu, nes vakar pačiame pirmajame ryto įkarštyje pasaulio rekordininkė pamatys, kaip McKeown į savo renginių sąrašą įtrauks 100 ir 200 IM. Nors vienintelė plaukikė užsiregistravo jaunesnė nei 58 metų, tai nereiškia, kad ji nėra be konkurencijos. Mollie O’Callaghan, nepriklausomas pasaulio rekordininkas, yra antrasis. Nors O’Callaghanas buvo pasėtas daugiau nei sekunde greičiau nei 3-ioji, už jo bus alkanas būrys ryžtingų jaunuolių, vadovaujamų Iona Andersen ir Jaclyn Barclay.

Kitas įvykis iš vienos iš Australijos stipriųjų pusių išsivystė į jos silpnumą. Jenna Strauch ir Abbey Harkin žais dvikovoje 100 krūtų rungtyje ir kovos dėl vietos kompleksinėje estafetėje bei asmeninėse rungtyse. Nors Strauchas turi vienintelį įvažiavimo laiką po 1:06.31 atrankos laiku, 3 vieta Ela Ramzė galėjo dalyvauti medžioklėje, nes ji jau pateko į komandą 200 IM ir galėjo įveikti pagreitį.

Kitas nemokamas Multi-Class 50 bus greitas, nes 11 vyrų ir 16 moterų kovos dėl trokštamos vietos šio vakaro finale. Antrasis plaukimas para rungtyse suteikia sportininkams dar vieną šansą pelnyti daugiau taškų, nes kvalifikacija į komandą turi palaukti iki susitikimo pabaigos.

Vyrų 100 nugara yra tarp para 50 free ir para 100 fly, ir pamatys Izaokas Kuperis ir Bradley Woodwardas persekiojo įtemptą kvalifikacinį laiką 53,21. Nė vienas iš dviejų pirmaujančių australų neturi rekordų žemiau šios žymos, tačiau tai tikrai gali būti pasiekiama. Australijos rekordininkas Mičas Larkinaskurio geriausias rezultatas yra 52,11, yra jūsų 8-oji vieta ir turėtų būti kelyje, kad galėtumėte grįžti į finalą.

Po skrydžio MC 100 vyrų 200 nemokamai grįžta į Winnington and Short. Abu šį rytą sieks parodyti stiprius pasirodymus prieš tokius kaip Maksimilianas Giuliani, Tomas Neilas, Aleksas Greimas, Kai Taylor, Flynnas Southamas, Mato šventykla, ir Zac neapibrėžtumas (Išvardyti kelis). Kadangi daugelis vardų trokšta bilieto į Paryžių, šį rytą patekti į 8 geriausiųjų gali būti sunkiau nei šįvakar, nes šeši iš aštuonių finalininkų greičiausiai skris lėktuvu į Paryžių.

5. Jacyln Barclay (STPET) – 1:00.30 val
  6. Minna Atherton (BOND) – 1:00,90
  7. Layla diena (BOND) – 1:00.01
  8. Emily Seebohm (STMAR) – 1:01,02

McKeownas negailėjo pastangų, kad įsitvirtintų kaip dominuojantis plaukikas pirmajame plaukime. McKeownas nesunkiai įvedė pirmąjį etapą į pusiaukelę, apsisukdamas per 28,63 ir pasuko prieš populiarėjančius Jacylną Barclay ir Bronte Jobą. McKeown atrodė sklandžiai ir valdomas, tikrai nesitraukė į kojas artėjančiuose metruose ir 59,03 m. Barclay gerai plaukė ir atsidūrė geroje šio vakaro finalo vietoje, finišuodamas 1:00.30.

MOC parodė jai nugarą puse greičio antrajame važiavime, kai ji stūmė tempą paskutiniuose metruose. Įveikęs 28,87, O’Callaghanas stipriai nubėgo iki finišo ir aplenkė McKeowną, kad pasiektų aukščiausią laiką ryte – greitas 58,73. Jos komandos draugė Hannah Fredericks taip pat įveikė 1:00 barjerą ir atsitrenkė į sieną per 59,72, tai yra tik 0,03 mažiau nei jos įėjimo laikas.

Trečiasis važiavimas (ir paskutinis) buvo lėtesnis. Pirmoji per karščius ir trečioji bendroje įskaitoje Iona Anderson įskrido į sieną per 59,96, ty 0,72 nuo jos įėjimo laiko. Andersonas buvo toks pat greitas kaip 58,53, todėl šį vakarą jis turėtų praleisti daug laiko. Plaukikės veteranės Minna Atherton ir Emily Seebohm finišavo 1:00.90 ir 1:01.02 bei sėdi 6 ir 8 pozicijose, todėl, tikėkimės, turėtų pažengti į priekį.

8. Zoe Deacon (Vienuolė) – 1:09,44 val

Budapešto 200 sidabro medalio laimėtoja Jenna Strauch išnaudojo savo stipriąsias puses, plaukdama stipria nugara 50 ir aplenkdama pirmąją lyderę Sienną Toohey. Strauchas, kuris sugrįžo po kelio traumos, posūkyje atsiliko nuo 15-metės, bet nuvijo ją ir iškovojo pergalę per 1:07.58, o Toohey finišavo tik kitoje pusėje 1:08. , ir buvo antras per 1:08,04

Abbey Harkin pateko į susitikimą kaip antroji vieta ir greičiausiai pateks į šio vakaro finalą toje pačioje pozicijoje, nes antrąjį etapą laimėjo 1:07.59, 0.01 atsilikdama nuo ankstyvo lyderio Straucho. Harkinas tikrai įveikė aikštelę ir laimėjo rungtį beveik pusantros sekundės, nes Mikayla Smith finišavo antra per 1:09.05.

Po praėjusios nakties sėkmės Ella Ramsay įveikė stiprią ir tolygią karštį ir atsitrenkė į sieną per 1:07.70. Ramsay, kuri 200 IM užėmė antrąją vietą, vėlai susidūrė su Matilda Smith iššūkiu, tačiau ji atsilaikė su Smith. Trys plaukikai iki 1:08 ir du tik virš jo, šįvakar finale vyks įtemptos lenktynės, nes jie visi sieks 1:06.31 atrankos laiko.

39 metų Sally Hunter (gim. Foster), keturis kartus pasaulio čempionato laimėtoja, buvo devinta pirmenybėse (1:09,63), o A finale praleido 0,19.

VYRŲ DAUGIAU KLASĖS 50 LAISVAS STRAIPSNIS – PRELIUMOS

Top 8

1. Tomas Gallagheris S10 (SOMGC) – 23,51 (956 tšk.)
  2. Rowan Crothers S10 (YERPK) – (870 tšk.)
  3. Alexanderis Tuckfieldas S10 (SSST) – 24,55 (840 tšk.)
  4. Riley Moore S10 (WOYW) – 26.20 val
  5. Benas Pophamas S9 (HLDR) – 26,27 val
  6. Luko laikiklis S10 (HORN) – 27.12
  7. Hamish Keenan S9 (PROP) – 28.40 val
  8. Danielis Rigby S9 (KPSC) – 28,73

Plaukikai nuo S3 iki S10 kovojo dėl vietos vakaro finale. Tomas Gallagheris puikavosi gražiais ūsais ir praskriejo pro Tokijo parolimpinį čempioną Rowaną Crothersą ir iškovojo pergalę per 23,51, ty 0,06 mažiau nei pirmoje vietoje. Crothersas finišavo antras per 24,26 ir galėjo kažką sulaikyti, nes jis buvo 0,84 nuo savo starto.

Gallaghero plaukimas šįryt jau nesiekė kvalifikacinio standarto, tačiau jis negali užmigti ant laurų, nes plaukikai šiąnakt gali surinkti daugiau taškų.