Dangaus angelas Reese išvarytas prieš Laisvė po kivirčo su pareigūnu | Ophthacare

Naujokas „Chicago Sky“ puolėjas Angelas Reese’as buvo pašalintas iš aikštės po dviejų techninių pražangų, nes nesutiko su teisėju ketvirtajame kėlinyje, antradienį 88:75 pralaimėjus svečiui „New York Liberty“.

Reese’as buvo iškviestas už penktąją asmeninę pražangą, likus 2:31, o po dviejų techninių pražangų iškvietė tas pats teisėjas Charlesas Watsonas. Atrodė, kad Reese kažką pasakė Vatsonui, tada greitai mostelėjo ranka.

„Bandžiau gauti paaiškinimą. Ne“, – spaudos konferencijoje po rungtynių sakė „Sky“ trenerė Teresa Weatherspoon. – Vis dar nežinau, kas atsitiko.

Vyriausiasis pareigūnas Majas Forsbergas po rungtynių žurnalistams sakė, kad Reese’o techninės pražangos buvo padarytos už „nepagarbų kreipimąsi“ į teisėją, o paskui už „atmestinai mostelėjimą ranka“.

Reese, per 24 minutes pelnęs 13 taškų ir atkovojęs 10 kamuolių, spaudos konferencijoje nepasirodė. Jos „Sky“ komandos draugė Marina Mabrey buvo aikštėje, kai Reese buvo išmestas ir buvo paklausta apie Reese mainus su pareigūnu.

„Ji turi du technikus, ji kažką pasakė teisėjui“, – sakė Mabrey. “Kad ir ką jis jaustų, buvo teisingas kvietimas, tą jis ir padarė. Mums tai yra daugiau ramybės jaunais metais WNBA. Turite susipažinti su teisėjais ir jų reakcija į dalykus.”

Rungtynėse dalyvavęs Chicago Bulls žaidėjas Lonzo Ballas per X pasakė, kad sumokės 400 USD baudą, o Reese susidurs su WNBA už dvi technines pražangas.

Už pirmąsias tris technines pražangas per sezoną WNBA skiria 200 USD baudą už kiekvieną. Technikai nuo keturių iki šešių yra nubausti po 400 USD. Septintoji techninė pražanga užtraukia 800 USD baudą ir vienų rungtynių išmetimą. „Indiana Fever“ naujokė Caitlin Clark ir „Phoenix Mercury“ atstovė Natasha Cloud šį sezoną turi po tris technines priemones.

„Ref, kuris metė @Reese10Angel, yra silpnas, btw“ Ballas rašė. „Tu žinai, kas tu esi (Saugok savo pinigus, angelas, aš tave gavau).

Reese atsakė: “vertinu jus gauja!”

Antradienis buvo pirmosios „Sky“ rungtynės nuo šeštadienio pralaimėjimo Indianoje 71:70, kai Čikagos gynėjas Chennedy Carteris buvo iškviestas už pražangą, kai ji iš nugaros apžiūrėjo Clarką ir pargriovė ją ant grindų. Ši pražanga sekmadienį po lygos peržiūros buvo padidinta iki akivaizdžios 1. Be to, Reese po šeštadienio rungtynių buvo nubausta 1 000 USD bauda, ​​o „Sky“ organizacija – 5 000 USD už lygos žiniasklaidos politikos pažeidimą, kai Reese nebuvo prieinama žiniasklaidai.

Antradienį į žaidimą įžengusi Carter sulaukė „Sky“ minios „Wintrust“ arenoje sveikinimų. Ji nuo Čikagos suolo pelnė 16 taškų (3:5).

„Sky“ po trijų kėlinių įvedė „Liberty“ 66:65, bet ketvirtajame kėlinyje 23:9 pranoko Niujorkas (8:2). „Liberty“ ekipoje Breanna Stewart pelnė 33 taškus ir atkovojo 14 kamuolių.

„Negalite prieš juos gelioti“, – sakė Mabrey apie „Sky“ ketvirtojo ketvirčio kovas. “Ir dienos pabaigoje mes susijungėme. Ramu.”