Floridos „Panthers“ atsitraukė trečiajame kėlinyje, nugalėjo Edmontono „Oilers“ ir Stenlio taurės finale pirmavo 2:0 | Ophthacare

Elsa / Getty Images

„Panthers“ žaidėjai ir gerbėjai švenčia 2 žaidimo metu.

CNN

Evanas Rodriguesas trečiajame kėlinyje pasižymėjo du kartus, ir tai Floridos panteros pelnė keturis įvarčius be atsako ir pralaimėjo Edmontono „Oilers“. 4-1 NHL Stenlio taurės finalas pirmadienį „Amerant Bank“ arenoje Sunrise, Floridoje, pirmavo 2:0.

“Tai ypatinga. Bandymas jį priimti”, Rodriguesas sakė po rungtynių. “Stengiamės išlikti akimirkoje. Tai dvi didelės mūsų komandos pergalės, ir manau, kad mes jau pervertėme puslapį ir ruošiamės trečiosioms rungtynėms.”

„Oilers“ pirmą kartą atsidūrė ant lentos, pirmuoju bandymu smūgiuoti įpusėjus pirmajam laikui. „Oilers“ superžvaigždė Connoras McDavidas laiku atliko perdavimą Mattiasui Ekholmui, kuris čiuožia pro gynėjus ir palaidojo „Panthers“ vartininko Sergejaus Bobrovksy riešo penkias duobutes.

Pirmosiose serijos rungtynėse „Oilers“ neįmušė įvarčio, ​​nors 32:18 pranoko „Panthers“. Pirmadienį vaidmenys šiek tiek pasikeitė – „Panthers“ per pirmuosius du kėlinius 22:7 pranoko „Oilers“.

Metimo bandymas po smūgio „Panthers“ sunkiai aplenkė „Oilers“ vartininką Stuartą Skinnerį. Tačiau Niko Mikkola savo šlovės akimirką atrado antrajame kėlinyje, kai vienkartinį kamuolį įmušė į Skinnerio pirštinės pusę ir išlygino rezultatą 1:1. Nuo to momento „Panthers“ vargas ieškant tinklo dingo.

Bruce’as Bennettas / Getty Images

„Panthers“ švenčia po Mikkolos įvarčio.

Rodriguesas trečiajame kėlinyje kiek daugiau nei tris minutes išvedė „Panthers“ rezultatu 2:1, pasinaudodamas brangiai kainuojančia Evano Bouchardo apyvarta ir nukreipdamas smūgį nuo Ekholmo į tinklą.

Rodriguesas pelnė galios įvartį likus trečiajam kėliniui, likus 7:31, antrą kartą ir trečią seriją, padidindamas „Panthers“ pranašumą iki 3:1. Jėgos įvartis nutraukė „Oilers“ 34 baudų metimų iš eilės seriją.

“Manau, kad mūsų mentalitetas pasikeitė trečią kartą, kai nustojome tai vertinti kaip jėgos žaidimą ir pradėjome traktuoti kaip 5 prieš 5. Jie patiria didelį spaudimą ir, jei bandysime suvaidinti saldų žaidimą, tai niekada nepasiteisins. “, – apie jėgos žaidimo įvartį kalbėjo Rodriguesas.

Įmušęs du įvarčius, Rodriguesas tapo pirmuoju žaidėju „Panthers“ franšizės istorijoje, įmušusiu kelių įvarčių žaidimą Stenlio taurės finale.

Aaronas Ekbladas pridėjo ketvirtą „Panthers“ ekipą ir įmetė tuščią įvartį, kad užbaigtų pergalę.

Trečiojo kėlinio viduryje „Panthers“ prarado kapitoną Aleksandrą Barkovą po „Oilers“ puolėjo Leono Draisaitlo smūgio į galvą. Jis paliks žaidimą ir negrįžo. Draisaitl gavo nedidelę nuobaudą už šiurkštumą.

Edmontono žaidėjas Vincentas Desharnais iš Edmontono „Oilers“ valdo ritulį prieš Samą Bennettą iš „Panthers“.

Po to, kai serijos pradžioje „Oilers“ buvo užblokuota, „Oilers“ vėl sugebėjo pradėti daug puolimo.

Septyni jų bandymai įmušti įvartį per pirmuosius du kėlinius sudarė mažiausiai rekordą Stenlio taurės finalo istorijoje. Edmontonas, kuris reguliariajame sezone pirmavo lygoje pagal metimus į vartus, užbaigė 19 bandymų, o Bobrovskis atmetė 18 kartų.

„Jaučiamės taip, lyg atvažiavome čia ir žaidėme pakankamai, kad išsiskirtų“, – „Edmonton“ treneris Krisas Knoblauchas pasakė po rungtynių. „Taip nutinka ne visada. Tiesiog turime žaisti po vieną žaidimą.

„Nematau jokios priežasties panikuoti ar daryti ką nors drastiško… Tiesiog turime laimėti kitas rungtynes“.

Stenlio taurės finale rezultatu 1:8 patekusi į seriją „Panthers“ keliauja į Edmontoną, serijoje 2:0 pirmaujanti ketvirtadienio vakaro trečiosiose rungtynėse.