„Oilers-Stars“ 4-ojo žaidimo ištraukos, ankstyvas 5-ojo žaidimo mačas | Ophthacare

Edmontono „Oilers“ 4 rungtynėse patyrė deficitą 2:1, o po dviejų Dalaso „Stars“ įvarčių per pirmąsias 5:29 atrodė, kad jis gali išaugti iki 3:1.

Tada potvynis gerokai pasisuko.

Pirmajame įvarčius pelnė Ryanas McLeodas ir Evanas Bouchardas, antrajame – Mattiaso Janmarko ir Leono Draisaitlio įvarčiai, o Mattiaso Ekholmo smūgis tuščiais vartais. Serija dabar yra 2:2 ir penktadienį grįš į Dalasą, kur vyks 5 rungtynės (20:30 ET, TNT).

Kas labiausiai išsiskyrė iš šio žaidimo? Kokios tendencijos išliks? O kas yra pagrindiniai žaidėjai, kuriuos reikia stebėti seriale iki geriausio iš 3?

Tepalų klasė: A-

4 žaidimas buvo tobula „Oilers“ komanda. Jie pradėjo siaubingai ir nusileido 2:0 per pirmąsias rungtynes, kurias būtina laimėti 5:29. Jie riaumoja atgal ir pelnė penkis įvarčius be atsako, kontroliavo žaidimą apribodami Dalasą iki 22 metimų, nužudė du jėgos žaidimus ir įmušė trumpą įvartį. Vartininkas Stuartas Skinneris atrodė taip, lyg tuoj subyrės, bet atliko pagrindinius atakas, įskaitant puikų Tylerį Seguiną, kad Dalasas neįmuštų trečio įvarčio.

Nė viena komanda po sezono negali atrodyti taip blogai ir gerai kaip „Oilers“, dažnai per tas pačias 20 minučių.

Treneris Krisas Knoblauchas taip pat nusipelno pagyrų, kad supurtė savo 5-ųjų rungtynių sąrašą. Jis iškeitė puolėjus Corey Perry ir Ryaną McLeodą, taip pat gynėją Philipą Brobergą; ir iškeitė puolėjus Samas Carrickas ir Warrenas Foegele, taip pat gynėjas Vincentas Desharnais. Dar kartą Knoblauchas paspaudė dešinius mygtukus: McLeodas pelnė pirmąjį Edmontono įvartį, sumažindamas Dalaso pranašumą iki 2:1 po Perry rezultatyvaus perdavimo; o jų rikiuotė su Leonu Draisaitlu 6:1 pranoko „Stars“, o ant ledo 5 prieš 5.

„Oilers“ pripažįsta, kad Knoblauchas išgelbėjo sezoną. Jis tęsė tuos herojus atkrintamosiose.

Žaidimas

1:20

„Oilers“ pirmauja įmušęs 2 įvarčius per 51 sekundę

Mattiasas Janmarkas ir Leonas Draisaitlis įmuša mažiau nei minutės skirtumą ir „Oilers“ įvedė „Stars“ 4:2.

Žvaigždės klasė: C-

Pirmajame kėlinyje išsiveržti į priekį 2:0 nebuvo problema. Stebėti, kaip „Oilers“ įmuša du įvarčius per 51 sekundę – Mattiaso Janmarko įvartį ir Leono Draisaitlo 10-ąjį įvartį po sezono – problema nebuvo problema.

Problema buvo ta, kaip nuolankiai „Stars“ pralaimėjo 4 rungtynes ​​Edmontone. Dalasas turėjo vienas didelio pavojaus smūgio bandymas trečiajame kėlinyje prieš Stuartą Skinnerį.

Jokios aistros, jokio atstūmimo. Dabar „Oilers“ serijoje turi naują gyvenimą.

Ką išmokome 4 žaidime

Vartininkai gali atmušti lazdas net ir neturėdami lazdų rankose.

Pirmojo kėlinio pabaigoje „Stars“ vartininkas Jake’as Oettingeris pametė lazdą, sunkiai atmušdamas du kartus Edmontone. „Oilers“ krašto puolėjas Zachas Hymanas savo pačiūžomis atstūmė ritulį nuo Oettingerio ir galiausiai atsistojo lazdos ašmenys permetę vartų liniją.

Connoras McDavidas paleido ritulį Oettingerio dešinėje, pamatė dienos šviesą tarp vartininko ir tinklo ir iššovė ritulį… tiesiai nuo paliktos lazdos ir nepakenkė Dalasui. McDavidas atrodė apstulbęs netikėjimas ant suolo, kai rezultatas 2:2.

Žaidimas

0:46

‘Neįtikėtina!’ Jake’o Oettingerio neprižiūrima lazda kažkaip blokuoja vartus

Jake’o Oettingerio lazda kažkaip buvo nukreipta teisingu keliu, kad „Oilers“ negalėtų pirmauti pirmajame kėlinyje.

Pagal Oficiali NHL rezultatų lentelėtai buvo įvertinta kaip McDavido nepataikytas šūvis, o ne kaip Oettingerio atmušimas, o tai, mūsų nuomone, yra rimtas Otterio išankstinių pažinimo galių neįvertinimas.

Žaidėjai, kuriuos reikia žiūrėti 5 žaidime

Darnell medicinos sesuo. Edmontono gynėjas po 3-iųjų rungtynių buvo pajuokos objektas, kai kurie atvirai abejojo ​​jo ateitimi komandoje dėl jo neefektyvumo. Jis buvo ant ledo įmušdamas pirmuosius du „Stars“ įvarčius, įskaitant Esa Lindell smūgį, kuris atmušė Nurse’ą į tinklą ir rezultatas tapo 2:0.

Bet jis toliau kovojo. Jis padėjo McLeodui įmušti įvartį. Jis buvo fizinis buvimas. Jis atliko 12 metimų, bet per 19:19 ledo laiko nerealizavo nedidelės baudos. Tai buvo kritinis pasirodymas svarbiam žaidėjui.

Jasonas Robertsonas. Ar „Roberts-issance“ buvo vienas ir baigtas? „Stars“ krašto puolėjas 10 atkrintamųjų rungtynių praleido be įvarčio, ​​o po to trečiosiose rungtynėse gavo hat-trick’ą, iš dalies dėl Roope Hintzo sugrįžimo. Tačiau Robertsonas buvo minus 2 be taškų 4 rungtynėse, šeštą kartą per posezonį jis buvo laikomas be taško ir septintąjį, kai jis turėjo minusą.

Žvaigždės vis dar ieško savo pirmojo jėgos žaidimo įvarčio šioje serijoje, todėl jiems reikia Robertsono, kuris pasirodė 3-iose rungtynėse, nes veiksmas grįžta į Dalasą 5-ose rungtynėse.

Didelis 5 žaidimo klausimas: ar Chrisas Tanevas gerai?

„Stars“ gynėjas antrajame kėlinyje likus 7:38 dešine koja blokavo Evanderio Kane’o smūgį ir į žaidimą nebegrįžo dėl apatinės kūno dalies traumos. Pagrindinis įsigijimas iki prekybos termino, Tanev buvo svarbi „Stars“ keturių gynybos žaidėjų dalis – vidutiniškai 23:26 ledo laiko per rungtynes. rungtynės.

Jis turi 68 blokuotus metimus ir pirmauja visiems posezonio žaidėjams. Dalasas tikisi, kad jis galės blokuoti dar keletą 5 žaidimo. Jei ne, tai didžiulis smūgis į ploniausią „Stars“ rikiuotės vietą ir gali turėti įtakos jų 11 metrų baudiniams, o tai yra paskutinis dalykas, kurio nori prieš „Oilers“ .

Po rungtynių treneris Pete’as DeBoeras pasakė, kad Tanevas tinka penktoms rungtynėms.