Trečiadienio NBA atkrintamųjų varžybų rezultatai: „Knicks“ vis krenta; „Pacers“ negali kapitalizuoti | Ophthacare

Indianos „Pacers“ trečiadienio vakarą grįžo į „Madison Square Garden“ ir norėjo išlyginti savo seriją su Niujorko „Knicks“ po to, kai prieštaringai pasibaigusios pirmadienio pirmosios rungtynės leido namų komandai paslysti. Vietoj to, „Pacers“ palieka Niujorką rezultatu 2:0, „Knicks“ atsitraukus vėlai.

Štai ką matėme 2 žaidime.

„Knicks“ 130, „Pacers“ 121

Serija: „Knicks“ pirmauja 2:0

3 žaidimas: 19 val. ET penktadienį Indianapolyje (ESPN)

„Knicks“ gali išgyventi be Anunoby, tačiau jo netekimas gali pakenkti

„Knicks“ komandai nepavyko išvengti traumų.

Tą pačią naktį, kai Jalenas Brunsonas patyrė pėdos traumą, kuri jam kainavo antrąjį kėlinį, bet įkvėpė stebuklingą antrąjį kėlinį, Niujorkas prarado savo gynybinį galą OG Anunoby. Neaišku, kada „Knicks“ jį susigrąžins. (Diena anksčiau „Knicks“ centras Mitchellas Robinsonas dėl čiurnos traumos praleido 6–8 savaites ir prisijungė prie kitų garsių Niujorko žaidėjų, Bojano Bogdanovičiaus ir Juliaus Randle’o.)

Pirmojo kėlinio pabaigoje Brunsonas susižeidė koją, tačiau įpusėjus antroje pergalės pusėje grįžo ant grindų ir pelnė 25 taškus iš eilės. Anunobis neturėjo tokio paties turto.

Trečiajame kėlinyje jis paliko rungtynes ​​suspaudęs kairįjį šlaunies raumenį ir šlubuodamas į rūbinę. Netrukus „Knicks“ jį atmetė dėl „kairiojo šlaunies skausmo“.

Niujorkas galėjo laimėti ir be jo. Ketvirtajame kėlinyje tai sužlugdė „Pacers“ juokingus Indianos puolimo standartus. Tačiau iki traumos Anunoby pasiekė geriausią žaidimą nuo tada, kai daugiau nei prieš keturis mėnesius prisijungė prie „Knicks“: pelnė 28 taškus, atkovojo 4 kamuolius ir atliko tris rezultatyvius perdavimus.

Jis yra „Knicks“ gynybos stuburas. Jei jis žengs į priekį, Niujorkas yra geros formos ir toliau laimės. Jei to nepadarys, tai šiek tiek labiau atvers duris „Pacers“. – Fredas Katzas

„Pacers“ negali pasinaudoti „Knicks“ nesėkme

„Pacers“ turėjo savo šansų.

Jie vos nepavogė 1-ojo žaidimo prieš pražūtingą paskutinę minutę. Jie turėjo „Knicks“ ant lynų ir patyrė žalą 2-ose rungtynėse. Niujorkas nuolat prarasdavo pagrindinius žaidėjus, o „Pacers“ gaudavo progų. Tačiau jie grįš į Indianapolį, pralaimėję 2:0 šioje serijoje po 2-ųjų rungtynių 130:121 pralaimėjimo „Madison Square Garden“.

Trečiadienį jie tiesiog negalėjo prilygti „Knicks“ konkurencingumui, talentui ir nenumaldomam polėkiui. Niujorkas ir toliau pralaimi startuolius – ir Jaleną Brunsoną pirmajame kėlinyje daugiau nei 15 minučių – ir tai nesvarbu. „Pacers“ ir toliau pralaimi rungtynes ​​Niujorke. Tyrese’as Haliburtonas atkovojo kamuolį iki didelio žaidimo ir rado tinkamą savo agresyvumo aplinką pelnyti 31 tašką ir atlikti devynis rezultatyvius perdavimus. TJ McConnellas vėl buvo kibirkštis su 10 taškų ir 12 rezultatyvių perdavimų. Obi Toppinas net pakilo nuo suolo ir skyrė jiems 20 taškų.