Treneris Rickas Carlisle’as: „Pacers“ nusipelno teisingo teisėjų smūgio | Ophthacare

„Indiana Pacers“ anksčiau šią savaitę priėmė organizacinį sprendimą neviešinti ar privataus klausimo, kai 1-ose rungtynėse pralaimėjo Niujorko „Knicks“ komandai keli svarbūs raginimai.

Tačiau „Pacers“ treneris Rickas Carlisle’as trečiadienį atsisakė strategijos ir išsiveržė paskutinę „Knicks“ pergalės 130:121 minutę antrosiose rungtynėse, kuri Rytų konferencijos pusfinalyje išsiveržė į priekį 2:0.

Carlisle’as gavo dvi technines pražangas ir buvo išmestas. Jį nuliūdino keli skambučiai, ypač kai teisėjai atmetė dvigubą driblingą, dėl kurio „Pacers“ galėjo įgyti kamuolį, kol žaidimas vis dar buvo abejotinas.

Tai buvo priešingai, nei atsitiko 1-ose rungtynėse, kai „Pacers“ buvo per klaidą iššauktas smūgio pažeidimas, tačiau jis nebuvo ištaisytas, o sprendimas komandai kainavo tris gyvybiškai svarbius taškus.

Carlisle’as pasiekė virimo tašką 2 rungtynėse. Jis sakė, kad „Pacers“ pirmadienio vakarą nustatė 29 abejotinus skambučius, kurie, anot jų, buvo nesąžiningi prieš juos, tačiau nusprendė jų nesiųsti į lygos biurą peržiūrėti. Jie padarys dar vieną redagavimą iš trečiadienio žaidimo ir atsiųs šį kartą, sakė Carlisle’as.

“Nusprendžiau jų nesiųsti, nes tiesiog jaučiau, kad šį vakarą sulauksime labiau subalansuoto švilpuko. Tai nebuvo toks jausmas”, – sakė Carlisle’as. „Visada kalbuosi su mūsų vaikinais, kad nekalbėčiau apie pareigūnus, bet mes nusipelnėme teisingo šūvio“.

„Knicks“ 26:13 pranoko „Pacers“ ir antrajame kėlinyje pelnė 67 taškus po to, kai „Pacers“ pirmavo 10 taškų. „Knicks“, kaip įprasta, negailestingai vydavosi ir gaudavo palaidus kamuolius, skraidindavo aplink gynybą, dažnai sukeldami kontaktą.

Madison Square Garden minia, kuri džiūgavo, kai žvaigždė Jalenas Brunsonas grįžo antrajame kėlinyje, praleidęs visą antrąjį kėlinį, kad išspręstų dešinės pėdos problemą, aplinką pavertė priešiška „Pacers“ atžvilgiu, o Carlisle’as sakė manantis, kad tai lėmė nesąžiningą teisėją. palankiai vertina „Knicks“ didžiojoje rinkoje.

„Mažosios rinkos komandos nusipelno lygių galimybių“, – sakė Carlisle’as. „Jie nusipelno teisingo šūvio, kad ir kur žaistų“.

„Pacers“ taip pat turės išnagrinėti savo gynybinį filmą. 1-ųjų rungtynių antroje pusėje leisdama „Knicks“ pataikyti 65 proc., kai jie prarado persvarą, „Knicks“ pataikė 67 proc. trečiajame 2-ųjų rungtynių ketvirtyje. „Knicks“ panaikino 10 taškų deficitą, įveikdama Indianą 36:18. Brunsonai. grįžk ir apversk žaidimą.

„Neapsimeskime (teisininkavimas) yra vienintelė priežastis, dėl kurios pralaimėjome; mes tiesiog nežaidėme pakankamai gerai“, – sakė Tyrese’as Haliburtonas, pelnęs 34 taškus grįžęs iš šešių pirmųjų rungtynių. „Mes tiesiog turime būti geresni. “

Kitas „Pacers“ apžvalgos klausimas – kaip apsaugoti Brunsoną. Atsarginis sargas TJ McConnell kiek efektyviai sulėtino Brunsoną 1 ir 2 žaidimuose. Tačiau Carlisle’as jį išvedė likus žaisti septynias minutes, o „Knicks“ komandai nusileido vos dviem taškais ir jį pakeitė startuolis Andrew Nembhardas.

Remiantis ESPN statistikos ir informacijos tyrimais, Brunsonas pelnė 10 iš 29 taškų, kai Nembhardas buvo pagrindinis gynėjas, ir per pirmąsias dvejas rungtynes ​​į Nembhardą pataikė 14 iš 21. Carlisle’as sakė svarstantis galimybę susigrąžinti McConnell’ą, kuris naktį turėjo plius 10 plius/minus, bet nusprendė tam nepritarti, nes taip komanda žaidė ne visą sezoną.

McConnell palaikė savo trenerio sprendimą.

„Rikas yra šlovės muziejaus treneris ir tai daro ilgą laiką, todėl tikime, kad rotacijos, kurias jis žaidžia, yra teisingos, ir aš jį visiškai palaikau“, – sakė McConnellas. „Kai paskambins mano numeris, būsiu pasiruošęs ir jei tai reiškia, kad turėsiu būti ant atsarginių suolo ir palaikyti savo komandą“.